Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки та допомоги з протимінної діяльності

/Files/images/1/raznoe/4 квітня диктант.jpg

Україна є однією з найбільш постраждалих від мін країною. Попри отримання значної допомоги для розмінування від багатьох країн-партнерів у вигляді спеціального обладнання та навчання саперів, очищення від вибухонебезпечних предметів території нашої держави може тривати декілька років.

Харківщина - не виключення, оскільки мінна небезпека залишається дуже високою.

Як захиститись від мін та вибухонебезпечних предметів дивись тут.

В цей день пройде радіодиктант з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами для дітей молодшої та середньої школи.

Диктант звучатиме голосом пса Патрона з мультфільму про нього 4 квітня о 15:00.

А перед диктантом, о 14:40 відбудеться розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

Написати диктант та запам'ятати правила, що рятують життя можна увімкнувши пряму трансляцію онлайн:

• YouTubе ЮНІСЕФ;
  • Facebook ЮНІСЕФ;