Рекомендації батькам під час дистанційного навчання

1. Разом із дитиною створіть власний розклад (режим дня). Це допоможе дитині зорганізуватися, а ще розвивати навички тайм-менеджменту.
  2. Під час складання розкладу (режиму дня) слід ураховувати розклад уроків та можливості відпочинку між навчальними заняттями.
  3. Ознайомтесь із графіком освітнього процесу та електронним ресурсом, де розміщено навчальний матеріал для класу, в якому навчається ваша дитина.
  4. Налаштуйте комунікації з класним керівником та педагогами (телефон, e-mail, соціальні чати, інші засоби спілкування).
  5. Намагайтесь, щоб діти працювали відповідно до розкладу уроків, виконували всі завдання вчасно, не допускайте відставання. Спробуйте опанувати хоча б один урок спільно з дитиною.
  6. Якщо треба виконати завдання і надіслати відповідь учителю, за потребою проконтролюйте дитину.
  7. Не намагайтеся підмінити вчителя. Спонукайте свою дитину у разі необхідності звертатися до вчителя за додатковою консультацією. Виховуйте здатність до самостійного пошуку рішень у проблемній ситуації.
  8. Не сваріть свою дитину, якщо вона щось не зрозуміла. Порадьте перечитати підручник або обговорити проблему з учителем.
  9. Якщо у вас чи вашої дитини виникають запитання, скористайтесь форумом, щоб отримати відповідь (не забувайте вказати, кому адресовано запитання чи прохання), зателефонуйте класному керівнику.
  10. Слідкуйте за навантаженням дистанційного навчання, враховуючи вікові особливості дитини.
  11. Обов’язково виконуйте разом з дитиною вправи для очей.
  12. Якщо діти залишаються вдома самі, то обов’язково нагадайте правила безпечної поведінки (поради при виникненні надзвичайної або аварійної ситуації, правила щодо безпечної роботи в мережі Інтернет, пожежної безпеки, попередження нещасних випадків, травмування, отруєння, запобігання захворювань тощо).
  13. Власним прикладом мотивуйте дитину до самодисципліни.
  14. Варто підтримати свою дитину.

/Files/images/1/raznoe/129971556_4144049908954889_4618673962868873947_n.png

Поради батькам під час дистанційного навчання