Новорічні фантазії

З кожним днем все ближче і ближче наближається до нас Новий рік.Це чарівне свято, яке з нетерпінням чекають діти, - пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще – свято добра, родинного затишку.

Вже традиційно у ці святкові дні проходить виставка новорічних поробок «Новорічні фантазії», на якій у всіх зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Вироби для виставки готували діти, втілюючи свої задуми у новорічних фантазіях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки. Всі, хто завітав на виставку були вражені творчістю, фантазією, різноманіттям матеріалів, з яких були виготовлені новорічні прикраси.