Дія. Цифрова освіта

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар'єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач платформи Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали. Для тих, хто не визначився з пріорітетами, доступний тест для пошуку професії - на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка - від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріорітет на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на платформі можна переглянути освітні серіали з цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим. І завжди такими залишатимуться.

Посилання на платформу Дія.Освіта

Кiлькiсть переглядiв: 24