Вітаємо всіх учнів, вчителів та батьків зі святом Останнього дзвоника!

Сьогодні особливий день, коли ми завершуємо ще один навчальний рік. Хочемо висловити свою повну підтримку всім учням, які пройшли через цей рік з його викликами та змінами. Ви проявили мужність, витримку і вдало впоралися з усіма викликами, які ставила перед вами освіта в умовах війни.

Вчителі, ви зробили неймовірну роботу, переходячи до дистанційного навчання та забезпечуючи якісну освіту в цих незвичайних обставинах. Ваші зусилля та пристрасть до навчання впливають на життя наших учнів і формують майбутнє країни.

Батьки, ви були незамінними партнерами у нашій освітній спільноті. Ваша підтримка та співпраця були важливими для успіху наших учнів, і ми вдячні за вашу постійну підтримку.

Завершення навчального року - це час для відпочинку, відновлення сил та підготовки до нових викликів. Нехай літо принесе вам радість, пригоди та багато незабутніх моментів з родиною та друзями.

Вітаємо всіх з успішним завершенням навчального року! Бажаємо вам заряду позитивної енергії та нових досягнень у майбутньому. Мирного неба! Радійте кожному моменту літніх канікул і з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами знову у наступному навчальному році!

Свято Останнього дзвоника